fot. WB

W niedzielne popołudnie odbyła się prezentacja drużyny Zagłębia Lubin, która już w najbliższą sobotę rozpocznie zmagania w Ekstraklasie. Organizatorzy przygotowali szereg niespodzianek, nie obyło się bez możliwości zebrania autografu czy zrobienia zdjęcia z ulubionym zawodnikiem.

Prezentacja rozpoczęła się o godzinie 13:00 na obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, choć od rana kibice mogli znaleźć coś dla siebie. Wśród atrakcji znalazła się m.in. możliwość zwiedzania Stadionu Zagłębia oraz pomieszczeń Akademii.

Najpierw przedstawiono znane kibicom twarze w lubińskiej drużynie, a następnie przywitano nowych zawodników. Nowe nabytki – Damjan Bohar, Vladislav Sirotov i Mateusz Kuchta mieli okazję spotkać się z lubińską publicznością.

Na zakończenie części oficjalnej głos zabrał prezes Zagłębia Lubin, Mateusz Dróżdż, który poprosił zebranych kibiców o wsparcie i liczne przybywanie na trybuny. Z podobną prośbą zwrócił się trener Mariusz Lewandowski, który zagwarantował walkę o zwycięstwo w każdym kolejnym meczu.

Następnie rozpoczęła się część nieoficjalna, podczas której kibice tradycyjnie już mogli bezpośrednio spotkać się z piłkarzem, zamienić z nim kilka słów, poprosić o autograf i pamiątkowe zdjęcie.

Pierwsze spotkanie Zagłębie rozegra juz w najbliższą sobotę. O godzinie 20:30 w Warszawie zmierzy się z Legią. Kibice Zagłębia organizują wyjazd na to spotkanie. Szczegóły >>>TUTAJ <<<

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

16 KOMENTARZE

 1. Ktoś wie jak wyglądała sprzedaż K. Piątka do Cracovii? Bo z tego co pamiętam to miały być bonusy dla Zagłębia z przyszłego (przyszłych?) transferów. Piątek odszedł do Genoi za 4mln€ więc powinna wpaść fajna kasa. Jeżeli te bonusy kiedykolwiek istniały.

 2. Już wiem ,czemu nie ma żadnej notki o tym sparingu z Wolfsburgiem U19 ( a nie jak podano na stronie naszego klubu U21)
  Wtopa 0:5 🙁
  Do przerwy 0:1
  Gole traciliśmy w 40 ,60,65,80 i 89 minucie.
  Pytanie do KTOGOKOLWIEK zorientowanego :czy znana jest godzina rozpoczęcia sobotniego sparingu ze Ścinawą ???

 3. Z takim potencjalem ofensywnym sukcesem bedzie gorna 8. Wyglada na to ze jedynym powodem do usmiechu na lubinskich twarzach beda ewentualne wygrane potyczki derbowe i ogrywanie mlodziezy. Nikt mi nie powie ze Tuszek (ktory juz chcial nas opuszczac) lub Mares (niestety podstarzaly) zagwarantuja chocby parenascie bramek (lacznie).. Cala nadzieja w Siemaszce, ze bez kompleksow zacznie lige (jak np K. Piatrk swego czasu). Smutne jest to, ze chyba nawet nie szukano nikogo w formie na szpicę.