fot. Krzysztof Wilk/mojewielkiemecze.wodip.opole.pl

Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji do lat 20, powołał Bartosza Slisza na zgrupowanie, które 3 września rozpocznie się Uniejowie. Biało-czerwoni zmierzą się z Włochami i Szwajcarią. 

Bartosz Slisz po dobrej grze w końcówce poprzedniego sezonu, w bieżących rozgrywkach występuje głównie w III Lidze. Nasz młody pomocnik ma za sobą 6 spotkań w Reprezentacji Polski U18.

Serafin Szota w tym sezonie regularnie gra w barwach pierwszoligowej Odry Opole. I  trzeba to powiedzieć, gra bardzo solidnie. Na jednym ze spotkań Jacek Magiera oglądał nawet „Serka” z wysokości trybun. Do tej pory Szota zagrał 11 spotkań w Reprezentacji U19 oraz 3 spotkania w U18.

Lista powołanych na mecze z Włochami i Szwajcarią:
Jakub Bednarczyk (Bayer 04 Leverkusen), Marcin Bułka (Chelsea FC), Sebastian Strózik (Cracovia), Dominik Steczyk (1. FC Nürnberg), Adrian Łyszczarz (GKS Katowice), Adrian Gryszkiewicz (Górnik Zabrze), Kacper Michalski (Górnik Zabrze), Marco Drawz (Hamburger SV), Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Radosław Majecki (Legia Warszawa), Jan Sobociński (ŁKS Łódź), Jakub Moder (Odra Opole), Serafin Szota (Odra Opole), Adrian Benedyczak (Pogoń Szczecin), Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin), Miłosz Mleczko (Puszcza Niepołomice), Michał Góral (Stomil Olsztyn), David Kopacz (VfB Stuttgart), Damian Pawłowski (Wigry Suwałki), Paweł Olszewski (Wigry Suwałki), Bartosz Slisz (Zagłębie Lubin), Tymoteusz Puchacz (Zagłębie Sosnowiec).

Adrian Maa

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl