Łukasz Szczech sędzią dzisiejszego meczu z Cracovią

0
fot. Mikołaj Olszewski

Łukasz Szczech będzie arbitrem głównym spotkania 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Zagłębiem Lubin. Sędziami asystentami będą Arkadiusz Kamil Wójcik i Michał Pierściński. Sędzią technicznym będzie Tomasz  Wajda a za system VAR odpowiadać będą Daniel Stefański i Radosław Siejka. Początek meczu o godzinie 18:00.

Dla arbitra z Kobyłki to będzie trzecie spotkanie w tym sezonie. Wczesniej prowadził starcie Jagielloni z Lechią w pierwszej kolejce oraz mecz Wisły Płock z Koroną Kielce w trzeciej kolejce. Co ciekawe w obu tych spotkaniach trzy punkty zapisali na swoim koncie goście.

W poprzednim sezonie ten arbiter prowadził dwa mecze z udziałem „Miedziowych”. Oba te spotkania były rozgrywane na wyjeździe. Lubinianie pokonali Sandecję Nowy Sącz 1:0 oraz bezbramkowo zremisowali z Piastem Gliwice.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 4 =