fot. Zagłębie Lubin S.A.

Druga kolejka sezonu 2018/2019 za nami. Podopieczni Mariusza Lewandowskiego tym razem ograli beniaminka z Sosnowca i zasiadają na pozycji lidera. Kolejny raz dziennikarze docenili zawodników Zagłębia umieszczając ich w najlepszychh jedenastkach drugiej kolejki. Kto zasłużył na wyróżnienie? 

www.ekstraklasa.org
Oficjalny portal LOTTO Ekstraklasy docenił jednego zawodnika Zagłębia Lubin. Tym razem wybór padł na Bartłomieja Pawłowskiego.

fot. www.ekstraklasa.org

www.weszło.com
Dzienikarze portalu weszło.com docenili innego zawodnika Zagłębia. Na uznanie zasłużył debiutujący w barwach lubinian Damjan Bohar, który przedstawiłsię wszystkim z bardzo dobrej strony. A oto jak uargumentowali swój wybór: „Co do Zagłębia z Lubina, imponujące wejście do polskiej ligi zaliczył Damjan Bohar. Nie chodzi jedynie o asystę przy zwycięskim trafieniu. Po wejściu z ławki praktycznie w każdym kontakcie z piłką pokazywał klasę. Technika, luz, dynamika, chęć do gry – panie kolego, proszę nie zbaczać z tego kursu!”

fot. www.weszlo.com

Piłka Nożna
Drugi raz z rzędu dziennikarze Piłki Nożnej zdecydowali się wyróżnić Filipa Starzyńskiego.
„Na wyróżnienie zapracował sobie także m.in. Filip Starzyński, który od początku sezonu znajduje się w bardzo wysokiej formie i poprowadził Zagłębie Lubin do zwycięstwa nad beniaminkiem z Sosnowca (2:1).”

fot. www.pilkanozna.pl

www.2×45.info
2×45.info również doceniło Damjana Bohara. „Zanotował świetne wejście do Ekstraklasy. Z miejsca udowodnił, że ma ponadprzeciętne umiejętności i bardzo cieszymy się, że będziemy mogli oglądać takiego zawodnika. Zaliczył asystę, posłał kilka inteligentnych podań. Po prostu był playmakerem.”
Ponadto na ławce rezerwowych znaleźli się Filip Starzyński i Daniel Dziwniel.

www.gol24.pl
Kolejny raz wyróżniony został Damjan Bohar: „Asysta przy bramce na wagę trzech punktów. Bohar pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie i przyczynił się w niej do zwycięstwa Zagłębia Lubin. „Miedziowi” mają dzięki temu sześć punktów po dwóch spotkaniach.”

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl