Oficjalnie: Patryk Szysz piłkarzem Zagłębia

4
fot. http://alms.wsei.lublin.pl

Stało się to o czym mówiło się od kilku dni. Patryk Szysz został piłkarzem Zagłębia Lubin. Ten młody napastnik podpisał z „Miedziowymi” czteroletni kontrakt. Przez pierwszy rok zawodnik będzie wypożyczony do swojego byłego klubu – Górnika Łęczna. Zagłębie zagwarantowało sobie jednak możliwość ściągnięcia zawodnika już zimą. 

Jako pierwszy o zainteresowaniu Zagłębia Patrykiem Szyszem poinformował na twitterze janekx89. Od tego momentu sprawy potoczyły się bardzo szybko. Dzisiaj zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał z Zagłębiem czteroletni kontrakt. Obecny sezon dokończy jednak w barwach drugoligowego Górnika Łęczna, gdzie początek ma bardzo obiecujący – w pierwszych siedmiu spotkaniach zdobył aż pięć goli.

Powodzenia Patryk!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

    • Po prostu chlopak wie, że tam cholernie ciezko bylo by mu przebic sie do 1 zespolu. Ale z drugiej strony na jego miejscu obawialbym sie rowniez naszego kierunku, bo masa pilkarzy jest wypozyczania w nieskonczonosc, a potem odchodzi lub totalnie gubi forme i konczy w Polkowicach…