Oficjalnie: Patryk Szysz piłkarzem Zagłębia

4
fot. http://alms.wsei.lublin.pl

Stało się to o czym mówiło się od kilku dni. Patryk Szysz został piłkarzem Zagłębia Lubin. Ten młody napastnik podpisał z „Miedziowymi” czteroletni kontrakt. Przez pierwszy rok zawodnik będzie wypożyczony do swojego byłego klubu – Górnika Łęczna. Zagłębie zagwarantowało sobie jednak możliwość ściągnięcia zawodnika już zimą. 

Jako pierwszy o zainteresowaniu Zagłębia Patrykiem Szyszem poinformował na twitterze janekx89. Od tego momentu sprawy potoczyły się bardzo szybko. Dzisiaj zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne i podpisał z Zagłębiem czteroletni kontrakt. Obecny sezon dokończy jednak w barwach drugoligowego Górnika Łęczna, gdzie początek ma bardzo obiecujący – w pierwszych siedmiu spotkaniach zdobył aż pięć goli.

Powodzenia Patryk!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. Wygralismy wyscig o tego zawodnika miedzy innymi z Legia.
    Wyglada na to ze reputacja ZL rosnie w sile.
    ***
    Obys chlopie spelnil pokladane w Tobie nadzieje.

    • Po prostu chlopak wie, że tam cholernie ciezko bylo by mu przebic sie do 1 zespolu. Ale z drugiej strony na jego miejscu obawialbym sie rowniez naszego kierunku, bo masa pilkarzy jest wypozyczania w nieskonczonosc, a potem odchodzi lub totalnie gubi forme i konczy w Polkowicach…

  2. Wszystko fajnie z tym że 20 latek to z miejsca powinien walczyć o pierwszy skład, a nie być od razu wypożyczany. Tak to najlepsze kluby postępują, ale z 15 latkami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 4 =