fot. Mikołaj Olszewski

Po zwycięstwie w 6. kolejce przeciwko Lechowi Poznań piłkarze Zagłebia zostali wyróżnieni przez media zajmujące się Ekstraklasą i znaleźli się w najlepszych jedenastkach 6 kolejki.

www.2×45.info
Przez portal 2×45.info wyróżniony został Filip Jagiełło. Oto jak wybór „Fifiego” został uzasadniony: „Walczył niesamowicie przeciwko Lechowi, do tego zanotował cudowną asystę. Stracił mnóstwo sił i w 86. minucie był zmuszony poprosić o zmianę.” Ponadto asysta Jagiełły została wybrana najładniejszym podaniem mijającej kolejki. Na ławce rezerwowych najlepszych zawodników 6 kolejki znalazł się natomiast Lubomir Guldan.

www.weszlo.com
Według dziennikarzy weszlo.com na wyróżnienie w tej kolejce zapracował Lubomir Guldan, który zagrał bardzo dobrze w starciu z LEchem i miał jedną kluczową interwencję.

fot. www.weszlo.com

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl