CLJ: Wygrana w Krakowie

0
fot. laczynaspilka.pl

Drużyna Zagłębia Lubin występująca w Centralnej Lidze Juniorów pokonała w meczu wyjazdowym Cracovię 2:0. Bramki dla „Miedziowych” zdobyli niezawodny w tym sezonie Czuban oraz Białek. Dzięki tej wygranej Zagłębie awansowało na trzecią pozycję w tabeli. 

Było to trzecie zwycięstwo z rzędu lubinian. Podopieczni Marcina Cilińskiego pokonali wcześniej GKS Bełchatów 5:0 oraz Arkę Gdynia 3:0. Zatem w trzech ostatnich meczach Zagłębie może się pochwalić bilansem bramek 10:0! Kolejna mecz nasi młodzi zawodnicy zagrają również na wyjeździe. Rywalem Zagłębia będzie warszawska Legia, która w tej kolejce uległa Śląskowi Wrocław 0:3.
Mecz z Cracovią tak podsumował trener Marcin Ciliński: Za nami bardzo trudny mecz. Graliśmy swoje, choć nie ustrzegliśmy się błędów. Dobra postawa w bramce Bartosza Matogi pomogła nam odnieść zwycięstwo. Cieszy nas, że konsekwentnie graliśmy to, co założyliśmy sobie przed meczem.

Cracovia 0:2 Zagłębie Lubin
Bramki: Czuban (15′ – k.), Białek (94′).
Cracovia: Majchrowicz – Zięba, Kruppa, Bracik, Śmigielski – Biernat (85′ Równicki), Kafel, Wojtuszek (80′ Stasz), Zaucha (70′ Nunes) – Bała (60′ Stachera).
Zagłębie Lubin: Matoga – Warpas, Lepczyński, Kasprzak, Maciejewski, Dawidziak (70′ Karbownik), Sypek (90′ Kuśnierz), Grychtolik, Czuban (70′ Białek), Dudziński, Brzeżowski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + 11 =