III Liga: Remis w Zabrzu

0
fot. Górnik Zabrze

Zagłębie II Lubin występujące w III Lidze zremisowało w wyjazdowym spotkaniu z Górnikiem II Zabrze 2:2. Gole dla „Miedziowych” zdobyli Łukasz Moneta i Olaf Nowak.

Spotkanie nie rozpoczęło się po myśli Zagłębia. Już w 5. minucie gospodarze objęli prowadzenie. Do siatki Czajora trafił Urynowicz. Stracona bramka podziałała na „Miedziowych” trzeźwiąco. Lubinianie ruszyli do odrabiania strat. Udało się dopiąć swego w 35 minucie. Gola dla Zagłębia zdobył Łukasz Moneta. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

W przerwie trener Buczek zdecydował się aż na 3 zmiany. Na boisku pojawili się Mucha, Piatkowski i Nahrebecki. Ten manewr okazał się skuteczny.  Zaledwie dwie minuty po przerwie Zagłębie objęło prowadzenie. Gola zdobył niezawodny Olaf Nowak. „Miedziowi” starali się utrzymać korzystny rezultat. Niestety zabrakło 8 minut. W 82 minucie świeżo wprowadzony na boisko Cybulski popisał się świetnym strzałem i nie dał szans Czajorowi na skuteczną interwencję. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i do Lubina rezerwy wróciły z jednym punktem.

Górnik II Zabrze 2:2 Zagłębie II Lubin 

Bramki: Urynowicz (5′), Cybulski (82′) – Moneta (35′), Nowak (47′).

Górnik II Zabrze (skład wyjściowy): Bielica- Surowiec, R. Wolsztyński, Baran, Zaradny, D. Pawłowski, Ambrosiewicz, Urynowicz, Jaksik, Belica, Kulanek.

Zagłębie II Lubin: Czajor – Witsanko, Matras, Oko(65′ Sobków), Żmijewski(46′ Nahrebecki), Soszyński(46′ Mucha), Borkowski, Poręba(46′ Piątkowski), Nowak, Żyra, Moneta.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × four =