fot. Mikołaj Olszewski

Potwierdziły się najgorsze obawy dotyczące Alana Czerwińskiego. Szczegółowe badania potwierdziły, że nasz prawy obrońca zerwał więzadło krzyżowe przednie. W najbliższych dniach Alan przejdzie zabieg rekonstrukcji więzadła w Rzymie. 

Czerwiński kontuzji doznał w czwartkowym meczu sparingowym z RB Lipsk. Całe zdarzenie miało miejsce w 32 minucie spotkania. Jeden z rywali wykonywał wślizg. Alan przeskoczył rywala, ale nieszczęśliwie spadł. Całą sytuacje widać na filmiku (od 1:00).

Alan trzymaj się! Wrócisz silniejszy!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

  1. Zagłębie bardzo osłabione Alan napędzał cały zespół jedyny który grał na 120 procent czarno widzę ten sezon bez Alana.Alan jesteś twardziel dasz radę trzymam za ciebie kciuki szybkiego powrotu do zdrowia i powodzenia. Wrócisz silniejszy.

  2. Trzymaj się Alan i wracaj do zdrowia. Dawniej taka kontuzja najczęściej kończyła się końcem kariery, teraz medycyna czyni cuda. Taka kontuzja to później bardziej siedzi w głowie niż w nogach, ale Alan jesteś kozak i dasz radę. Będzie dobrze, trzymamy kciuki i czekamy na Ciebie