Kontuzja Jakuba Maresa

7
fot. Zagłębie Lubin S.A.

W meczu przeciwko Pogoni Szczecin nie dokończył Jakub Mares. Czeski napastnik zmuszony był opuścić boisko już w 9. minucie po starciu z jednym z rywali. Póki co nie wiadomo ile dokładnie potrwa przerwa naszego napastnika. Nieoficjalnie mówi się o tym, że może to być nawet 6 tygodni.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

7 KOMENTARZE

  1. Zdjęcie wysłać sędziemu Kwiatkowskiemu – ten dureń z gwizdkiem nie dał nawet kartki za ten faul. Frajerzy z gwizdkami nie dają kartki przy pierwszym brutalnym faulu w meczu – traktują ten faul chyba jako wejście w mecz i na zdjęciu mamy dowód. Zamiast kartki Kwiatkowski odbył rozmowę wychowawczą ze sprawcą faulu #40. Jakim trzeba być sku… żeby tolerować taki faul bo później jeszcze 2 razy były takie sytuacje (zderzenia w powietrzu). Kwiatkowski najsłabszy sędzia który w tym sezonie gwizdał w Lubinie, nie zliczę który raz przeciw Zagłębiu.

  2. Jakub czekamy . Mam nadzieję że z nowym trenerem . Bo z tym walcem do ugniatania trawy będziemy wszystko kończyć na zero z przodu . No chyba że mu się piłka od brzucha odbije co szósty mecz .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

8 − 5 =