Reprezentacja U20: Występ Szoty i Slisza

0
fot. Tomasz Folta/Zagłębie Lubin S.A.

Serafin Szota i Bartosz Slisz wystąpili w meczu Reprezentacji Polski U20 przeciwko Włochom. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:3. 

Było to pierwsze spotkanie w Elite League. Poza Polską i Włochami w turnieju tym grają Anglia, Holandia, Portugalia, Czechy, Niemcy i Szwajcaria.
Wypożyczony do Odry Opole Serafin Szota rozegrał pełne 90 minut. Slisz pojawił się na boisku w 85. minucie meczu. Na pomeczowej konferencji trener kadry U20 Jacek Magiera wyróżnił trzech zawodników. Byli to Adrian Łyszczarz, Adam Chrzanowski i Serafin Szota. Oto co powiedział: „Adrian w środku pola dobrze sobie radził, próbował kierować naszymi atakami. Pomimo trzech straconych bramek Szota i Chrzanowski mieli sporo pozytywnych momentów, próbowali wyprowadzać piłkę, a nie ją wybijać. Chcę, byśmy krok po korku doganiali przeciwników. Przede wszystkich zależy mi na rozwoju tych chłopaków, by stawali się coraz lepszymi piłkarzami.”

Całe spotkanie można obejrzeć tutaj:

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 4 =