Reprezentacja U21: Występ Filipa Jagiełły

2
fot. Mikołaj Olszewski

Reprezentacja Polski U21 zremisowała na Stadionie Zagłębia z Wyspami Owczymi 1:1. Po tym remisie Biało-Czerwoni zostali zepchnięci na drugie miejsce w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Całe spotkanie rozegrał wychowanek Zagłębia Lubin Filip Jagiełło. 

Chyba nie tak wyobrażali sobie to spotkanie wszyscy kibice a przede wszystkim zawodnicy. W pierwszej połowie podopiecznym Czesława Michniewicza brakowało pomysłu na sforsowanie obrony przyjezdnych. Filip Jagiełło był jednym z aktywniejszych zawodników, ale brakowało konkretów. Przy odrobinie szczęścia po drugiej połowie „Fifi” mógł zejść do szatni z hattrickiem. Najpierw jego strzał minimalnie minął lewy słupek bramki. Potem w sytuacji sam na sam górą okazał się bramkarz gości. W ostatniej sytuacji Jagiełło oddał świetny strzał z pierwszej piłki, ale kapitalną interwencją popisał się bramkarz gości. Szansa do rehabilitacji już we wtorek w Helsinkach, gdzie Polska zmierzy się z Finlandią.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × two =