U21: Kolejny występ Jagiełły

4
fot. Mikołaj Olszewski

Reprezentacja Polski do lat 21 pokonała w Helsinkach Finlandię 3:1. Bramki dla naszej młodzieżówki zdobyli Mateusz Wieteska (x2) i Dawid Kownacki. 60 minut na boisku spędził wychowanek Zagłębia Lubin Filip Jagiełło. Podopieczni Czesława Michniewicza wciąż są w grze o bezpośredni awans na Mistrzostwa Europy.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. Jaki ty jesteś człowieku zawistny,co ci ten chłopak zrobił . W czym ty jesteś dobry, chyba tylko w krytyce innych .Co z ciebie za łajdak. Ta nienawiść cię kiedyś zabije. Paskudnym jesteś człowiekiem.

  2. Prorok się znalazł , zajmij się sobą spójrz w lustro kim ty jesteś , może ty jesteś dupą węża skoro innych tak oceniasz . I na pewno tak jest. Po za tym jest takie powiedzenie ,,Nie ruszaj gówna bo śmierdzi”- Do ciebie świetnie pasuje . Bo ty człowieku jeszcze raz powtórzę,jesteś złym człowiekiem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × four =