Ben van Dael tymczasowym trenerem Zagłębia!

13
fot. www.1limburg.nl

Holender Ben van Dael będzie trenerem Zagłębia Lubin do czasu ogłoszenia następcy Mariusza Lewandowskiego. Wszystko wskazuje na to, że Holender pracujący do tej pory w Akademii pozostanie trenerem pierwszego zespołu do końca roku kalendarzowego.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

13 KOMENTARZE

 1. Było do przewidzenia… plotki że nikt nie chce przyjść mają potwierdzenie…

  Powodzenia dla trenera żeby przyszły trener nie musiał jeszcze większego syfu naprawiać…

  Powodzenia dla zarządu żeby udało się znaleźć porządnego trenera…

  20
  4
 2. Jako tymczasowy – ok. Jako główny – mam duże wątpliwości. Nie chcę być z automatu źle nastawiony, ale jego dotychczasowe osiągnięcia lepsze od tych Lewandowskiego nie są. Miał w karierze jeden klub seniorski w lidze jeszcze bardziej amatorskiej niż Ekstraklasa (popatrzcie, jak radzili sobie Voskamp czy Parzyszek) i notował z nim fatalne wyniki. No ale jest z Holandii, to znaczy, że musi być dobry. Oby się nie skończyło tak, że zadziała efekt nowej miotły w tych kilku kolejkach i Van Dael zostanie głównym trenerem.

  7
  7
 3. Profesjonalny klub i mądry prezes monitoruje cały czas rynek trenerski i zawsze ma kilka wariantów gotowych na wypadek słabych wyników. Tymczasem słaba postawa ML nie zaskoczyła nikogo poza ludźmi w klubie. Rozpoczęło się gorączkowe dzwonienie, sondowanie, kolejne odmowy. Na siłę przetrzymano Cyca kolejne tygodnie (przez co straciliśmy czas i kilkanaście punktów) a koniec końców i tak trenera nie znaleziono i bierzemy na siłę gościa z akademii! Mieliśmy już trenerów od młodzieży w 1 zespole (Bajor, Lesiak) i pamiętamy jak to się skończyło.
  Miało być profesjonalnie a jest improwizacja i miotanie się.

  17
  18
 4. 1. prezes monitoruje cały czas rynek trenerski — a ja myślałem że Dyrektor Sportowy
  2. Tymczasem słaba postawa ML nie zaskoczyła nikogo poza ludźmi w klubie — O czym Ty gościu gadasz… Lewandowski przypominam jeszcze 2m temu był Liderem… i co już wtedy ktoś miał prowadzić rozmowy wszystko tak na prawdę zaczęło się sypać od porażki w PP i Ty już wtedy byś go wywalił???
  3. Na siłę przetrzymano Cyca kolejne tygodnie (przez co straciliśmy czas i kilkanaście punktów) a koniec końców i tak trenera nie znaleziono i bierzemy na siłę gościa z akademii!” – a co mieli zrobić wywalić go i brać jakiegoś barana dopiero wtedy byś miał pole do popisu …
  4. Mieliśmy już trenerów od młodzieży w 1 zespole (Bajor, Lesiak) i pamiętamy jak to się skończyło. — Ben nie był żadnym trenerem dodatkowo nigdzie nie jest napisane że Ben został na stałe „Holender Ben van Dael będzie trenerem Zagłębia Lubin do czasu ogłoszenia następcy Mariusza Lewandowskiego.”

  – To jest takie Lubińskie dopierdalanie się do wszystkiego co możliwe… trudno jest pizda ale taka sama pizda jest na trybunach a przecież najebani drzecie później ryja na mieście: Czy Wygrywasz Czy Nie itd…
  – W Bytomiu kurwa 180 osób z Zagłębia – z Lubina kurwa lepiej nie mówić… jakoś Bolesławiec ma w chuju wyniki i potrafi pokazać klasę! W Zabrzu pomimo jeszcze większej chuj niż u nas frekwencja tak nie wygląda…
  – I za nim ktoś zacznie gadać po co jeździć chodzi na mecze proponuje zobaczyć dziś liczbę ZS w Krakowie liczby wyjazdowe Górnika Zabrze…
  – Ludzie jechali w komentarzach pod każdym meczem Lewandowskiego że koniec żeby wypierdalał, Lewandowskiego nie ma to się przyjebmy że nie ma następcy… co mają zrobić pistolet komuś do głowy przystawić i powiedzieć masz kurwa trenować w Lubinie w zajebiście atrakcyjnym mieście…

  Chcielibyście kurwa wszystko co najlepsze sami prezentując poziom dość mocno chujowy!

 5. 1. prezes monitoruje cały czas rynek trenerski — a ja myślałem że Dyrektor Sportowy
  2. Tymczasem słaba postawa ML nie zaskoczyła nikogo poza ludźmi w klubie — O czym Ty gościu gadasz… Lewandowski przypominam jeszcze 2m temu był Liderem… i co już wtedy ktoś miał prowadzić rozmowy wszystko tak na prawdę zaczęło się sypać od porażki w PP i Ty już wtedy byś go wywalił???
  3. Na siłę przetrzymano Cyca kolejne tygodnie (przez co straciliśmy czas i kilkanaście punktów) a koniec końców i tak trenera nie znaleziono i bierzemy na siłę gościa z akademii!” – a co mieli zrobić wywalić go i brać jakiegoś barana dopiero wtedy byś miał pole do popisu …
  4. Mieliśmy już trenerów od młodzieży w 1 zespole (Bajor, Lesiak) i pamiętamy jak to się skończyło. — Ben nie był żadnym trenerem dodatkowo nigdzie nie jest napisane że Ben został na stałe „Holender Ben van Dael będzie trenerem Zagłębia Lubin do czasu ogłoszenia następcy Mariusza Lewandowskiego.”

  – To jest takie Lubińskie dopierdalanie się do wszystkiego co możliwe… trudno jest pizda ale taka sama pizda jest na trybunach a przecież najebani drzecie później ryja na mieście: Czy Wygrywasz Czy Nie itd…
  – W Bytomiu kurwa 180 osób z Zagłębia – z Lubina kurwa lepiej nie mówić… jakoś Bolesławiec ma w chuju wyniki i potrafi pokazać klasę! W Zabrzu pomimo jeszcze większej chuj niż u nas frekwencja tak nie wygląda…
  – I za nim ktoś zacznie gadać po co jeździć chodzi na mecze proponuje zobaczyć dziś liczbę ZS w Krakowie liczby wyjazdowe Górnika Zabrze…
  – Ludzie jechali w komentarzach pod każdym meczem Lewandowskiego że koniec żeby wypierdalał, Lewandowskiego nie ma to się przyjebmy że nie ma następcy… co mają zrobić pistolet komuś do głowy przystawić i powiedzieć masz kurwa trenować w Lubinie w zajebiście atrakcyjnym mieście…

  Chcielibyście kurwa wszystko co najlepsze sami prezentując poziom dość mocno chujowy!

  48
  14
  • Ciekawy komentarz, ale nie masz racji co do frekwencji w Zabrzu. W poprzednim sezonie jak były wyniki na każdym domowym meczu było po 22 tysięcy, na niedzielnym meczu o dobrej porze było 7 tysięcy, więc spadek taki sam jak w Lubinie. A co do Sosnowca myślę że liczby wyjazdowe w dużym stopniu spowodowane są ich powrotem do ekstraklasy po 10 latach, a słabe wyniki nie przekładają się na frekwencje, bo po prostu każdy zdawał sobie sprawę że będą oni walczyć o utrzymanie. W Lubinie były inne cele.

   14
   16
  • W ch**u mam czy prezes będzie potencjalnych trenerów monitorował sam, zrobi to dla niego dyrektor czy inny skaut. Jego sprawa jak to sobie zorganizuje, ale on za to odpowiada na koniec i on go zatrudnia. Od kilku tygodni było wiadomo że Cycu leci, a potencjalnych kandydatów można było mieć przygotowanych wcześniej, na wszelki wypadek, a był (jest) chaos. Jaga mogła na drugim końcu Polski, pod naszym nosem znaleźć ciekawego trenera i z pieniędzmi na naszym poziomie znowu walczy o mistrza. U nas były wywiady i zapowiedzi, a jest 2 koła ludzi na meczu naciągane na 3.

   I proszę cię, nie porównuj nas do ZS, które ma swoje 5 minut, bo po latach wrócili do ekstraklasy. Niech pograją z 20 lat wokół 10 miejsca to zobaczymy czy dalej taki boom będzie.

  • Przypomne tylko ze byl u nas Lech ktory standardowo podbil nam frekwencje to samo Pogon i ZS 🙂

   Za nami jest Cracovia o kilkaset osob ktora miala protest i to samo Piast Gliwice

   14
   1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 1 =