Damian Oko zadebiutował w Zagłębiu

2
fot. Mikołaj Olszewski

W meczu 13. kolejki Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin zadebiutował kolejny młody zawodnik Zagłebia Lubin. Damian Oko, bo o nim mowa, pojawił się na boisku na początku drugiej połowy i trzeba przyznać, że zaprezentował się poprawnie.

„Oczko” to urodzony w Bolesławcu obrońca, który do tej pory występował w drużynach juniorskich oraz w rezerwach Zagłębia. W meczu przeciwko Górnikowi Zabrze pojawił się na boisku na poczatku drugiej połowy zmieniając Damjana Bohara. Zaprezentował się poprawnie. Jak na debiutanta nie popełnił większych błedów. W kilku kluczowych sytuacjach zachował się jak doświadczony zawodnik popisując się dobrymi interwencjami. To właśnie Oko wybił piłkę zmierzającą do naszej bramki w 54. minucie meczu. Tym występem Damian dał sygnał, że jest gotowy do gry na poziomie Ekstraklasy.

Gratulacje „Oczko” i czekamy na kolejne występy!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

  1. Młody? Niedługo stuknie mu 22 lata. Fajnie, że dobrze zagrał, ale młody to jest Adam Borkowski (który pewnie też 4 lata będzie jeszcze na debiut czekać).

    Zresztą, lepiej być slaby

    • *Lepiej być słabym tak jak Górnik, z czego przynajmniej jest jakiś pożytek, niż słabym tak jak my – zamiast ogrywać młodych piłkarzy, ogrywamy niezbyt zdolnych i niezbyt młodych (no chyba, że 26-letni Sirotov – nazwany przez Żewłakowa stosunkowo młodym piłkarzem).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − sixteen =