Damian Oko zadebiutował w Zagłębiu

2
fot. Mikołaj Olszewski

W meczu 13. kolejki Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin zadebiutował kolejny młody zawodnik Zagłebia Lubin. Damian Oko, bo o nim mowa, pojawił się na boisku na początku drugiej połowy i trzeba przyznać, że zaprezentował się poprawnie.

„Oczko” to urodzony w Bolesławcu obrońca, który do tej pory występował w drużynach juniorskich oraz w rezerwach Zagłębia. W meczu przeciwko Górnikowi Zabrze pojawił się na boisku na poczatku drugiej połowy zmieniając Damjana Bohara. Zaprezentował się poprawnie. Jak na debiutanta nie popełnił większych błedów. W kilku kluczowych sytuacjach zachował się jak doświadczony zawodnik popisując się dobrymi interwencjami. To właśnie Oko wybił piłkę zmierzającą do naszej bramki w 54. minucie meczu. Tym występem Damian dał sygnał, że jest gotowy do gry na poziomie Ekstraklasy.

Gratulacje „Oczko” i czekamy na kolejne występy!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

    • *Lepiej być słabym tak jak Górnik, z czego przynajmniej jest jakiś pożytek, niż słabym tak jak my – zamiast ogrywać młodych piłkarzy, ogrywamy niezbyt zdolnych i niezbyt młodych (no chyba, że 26-letni Sirotov – nazwany przez Żewłakowa stosunkowo młodym piłkarzem).