Dwójka zawodników w kadrze U17

0
fot. Bartosz Matoga

Trener Przemysła Małecki powołał piłkarzy do reprezentacji U17 na turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy, który odbędzie się w Polsce w dniach 25.10-1.11. Rywalami młodych Polaków będą Finlandia, Luksemburg oraz Francja. Z Zagłębia Lubin powołani zostali Bartosz Matoga i Daniel Dudziński.

Bartosz Matoga to bramkarz występujący w drużynie Zagłębia Lubin U18, która gra w Centralnej Lidze Juniorów. W tym sezonei rozegrał osiem spotkańna tym poziomie rozgrywkowym. Czterokrotnie udało mu się zachować czyste konto.

Daniel Dudziński również występuje w drużynie prowadzonej przez Marcina Cilińskiego. W tym sezonie rozegrał dziewięć spotkań, w których zdobył 2 gole.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + seven =