Filip Jagiełło i Dominik Jończy powołani do kadry U21

0
fot. Mikołaj Olszewski

Filip Jagiełło i Dominik Jończy zostali powołani do Reprezentacji U21 na mecze eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy przeciwko Danii (12 października, godz. 18:00, Aalborg) i Gruzji (16 października, godz. 18:00, Gdynia).

Selekcjoner Czesław Michniewicz kolejny raz zdecydował się powołać naszego młodego pomocnika do Reprezentacji U21. Poprzedni raz Jagiełło zagrał w tej reprezentacji przeciwko Finlandii (11.09.2018, Polska wygrała 3:1). W tym sezonie na boiskach Ekstraklasy zagrał w ośmiu spotkaniach, strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty.

Dominik Jończy w tym sezonie występuje na wypożyczeniu w Podbeskidziu Bielsko-Biała. W tym sezonie rozegrał 10 spotkań na poziomie I Ligi. W Reprezentacji U21 jeszcze nie zadebiutował.

Adrian Maa 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × five =