[FOTO] 29.09.2018r. ZAGŁĘBIE LUBIN 0:2 POGOŃ SZCZECIN

6

Galeria zdjęć z meczu Zagłębie Lubin – Pogoń Szczecin. Autorem zdjęć jest Mikołaj Olszewski.

 

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

6 KOMENTARZE

    • a jak dla mnie artykuł wygląda jak pisany na zamówienie. Kto o zdrowych zmysłach po takiej wpadce z Morągiem będzie bronił trenera i piłkarzy, skoro zawiedli po całej linii. Kibice wyrazili swoje niezadowolenie, nie przychodząc na mecz z Pogonią, albo krzycząc coś w stronę piłkarzy. Myślę, że dalej komuś zależy, aby podkładać nogi prezesowi. te osoby wiedzą o kim piszę, ale myślałem, że ból tyłka już im przeszedł, jak widać niestety dalej nie. Pozdrówcie kolegów dziennikarzy, którzy piszą wam teksty…

  1. Jak dziennikarze będą w taki sposób bronić kopaczy to polska piłka nigdy nie wjedzie na odpowiednie tory. Poza tym jak już tu dwójka pisze, to artykuł na zamówienie, nawet można się domyśleć kogo, a no tego co ostatnio szaleje na twitterze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen − 13 =