Łukasz Poręba i Adam Borkowski w kadrze U19

0
fot. Mikołaj Olszewski

Łukasz Poręba i Adam Borkowski zostali powołani do reprezentacji U19 prowadzonej przez Dariusza Gęsiora. Polacy zmierzą się z Macedonią i Walią (11.10 i 15.10). Pierwsze sptkanie zostanie rozegrane w Bełchatowie, drugi mecz zostanie rozegrany w Walii.

Łukasz Poręba nie tak dawno debiutował w pierwszej drużynie Zagłębia (wygrane spotkanie ze Śląskiem Wrocław 4:0). Zagrał jeszcze w kolejnym spotkaniu z Huraganem Morąg. Tym razem stanie przed szansą debiutu w spotkaniu reprezentacji Polski U19.

Adam Borkowski wciąż czeka na swoją szansę w pierwszym zespole. W tym sezonie grywa głównie w III-ligowych rezerwach, gdzie prezentuje wysoką formę. Również i „Bąbel” stanie przed szansą debiutu w narodowych barwach.

Gratulacje i powodzenia!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − thirteen =