fot. Mikołaj Olszewski

Mariusz Lewandowski nie jest już trenerem Zagłębia Lubin. Decyzją klubu, w poniedziałek 29 października Lewandowski przestał pełnić funkcję pierwszego trenera.

Mariusz Lewnadowski był trenerem Zagłębia od 28 listopada 2017 roku. Nie udało mu się zatem wytrzymać na stanowisku nawet roku. Pod jego wodzą Zagłebie zdobywało średnio 1,29 punkta na mecz.

Póki co nie jest znane nazwisko następcy Mariusza Lewandowskiego

7 KOMENTARZE

1. Trener trenerem, a co z resztą sztabu która również odpowiada za wyniki i grę ? Wymiana jednej osoby nic nie zmieni. Tu też należy oczyścić szatnię po tej rundzie, szybkie konktretne wzmocnienia jeszcze przed obozem, a nie cieniasy na tydzień przed startem ligi jak to jest tu w zwyczaju , i kilku grajkom trzeba podziękować.

15
    3
  2. Apeluję o szacunek do trenera Lewandowskiego. Jasne, nie podołał, ale powiedzmy sobie szczerze – raczej nie mógł dać sobie rady. Robił to, co mógł, a zatrudnienie go na tak odpowiedzialnym stanowisku to nie jego wina. Nie był to dobry pomysł że strony Sadowskiego, tyle że on jeszcze nie wiedział, że dla Lewandowskiego to za wysokie progi. Dróżdż jednak wiedział o tym przy przedłużaniu z nim umowy, więc mimo że mam do niego duży szacunek, to był to jego błąd. Może bronienie trenera bez wyników brzmi głupio, ale to naprawdę nie jego wina. Powodzenia w dalszej karierze!

12
    7