Slisz i Szota powołani do kadry U20

2
fot. Krzysztof Wilk/mojewielkiemecze.wodip.opole.pl

Bartosz Slisz i Serafin Szota zostali powołani do reprezentacji Polski U20, która przygotowuje się do startu w Miestrzostwach Świata U20. Młodzi Polacy rozegrają dwa mecze. Najpierw zagrają w Łodzi z Czechami (11.10.2018) a pięć dni później zmierzą się na wyjeździe z Holandią.

Dla Reprezentacji U20 to nie będzie tylko kolejny etap przygotowań do przyszłorocznego Mundialu, ale także będą to kolejne spotkania w ramach Elite League. Po dwóch dotychczas rozegranych meczach Polacy zajmują ostatnie miejsce. Oba mecze podopieczni Jacka Magiery przegrali (0:3 z Włochami i 0:1 ze Szwajcarią). W obu tych spotkaniach 90 minut rozegrał Serafin Szota. Bartosz Slisz w pierwszym meczu pojawił się na ostatnie 5 minut, ale w meczu ze Szwajcarią zagrał już cały mecz.

Powodzenia Panowie!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × two =