Szymon Marciniak arbitrem w Gdyni

0
fot. Mikołaj Olszewski

Szymon Marciniak z Płocka będzie arbitrem głównym niedzielnego meczu pomiędzy Arką Gdynia i Zagłębiem Lubin. Sędziami asystentami będą Paweł Sokolnicki i Marek Arys. Arbitrem technicznym będzie Tomasz Marciniak natomiast za VAR odpowiadać będa Daniel Stefański i Marcin Boniek.

Szymon Marciniak jeszcze dzisiaj będzie prowadził mecz w Arabii Saudyjskiej. Podobny scenariusz miał miejsce podczas poprzedniego meczu Zagłębia (gdzie Marciniak odpowiadał za system VAR). Czy takie eksploatowanie sędziów jest dobre czas pokaże.

Arbiter z Płocka prowadził już jedno spotkanie z udziałem Zagłębia w tym sezonie. Były to Derby Dolnego Śląska, gdzie „Miedziowi” rozbili odwiecznego rywala.

Szymon Marciniak prowadził w przeszłości trzy mecze Arka – Zagłębie. W sezonie 2016/2017 Szymon Marciniak prowadził starcie 7. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Wtedy padł remis 1:1 a jedyną bramkę dla „Miedziowych” zdobył Filip Starzyński.
W sezonie 2010/2011 w 19. kolejce równiez padł wynik 1:1 w starciu tych drużyn. Wtedy bramkę dla Zagłębia zdobył Traore.
Sezon wcześniej w Gdyni Zagłębie ograło Arkę w meczu 20. kolejki 2:0. Obie bramki dla lubinian zdobył Micanski.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 2 =