Zmiany w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu

0
fot. www.1limburg.nl

Dzisiaj rano w oficjalnym komunikacie Zagłębia Lubin mogliśmy przeczytać, że decyzją pionu sportowego doszło do zmian w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu.

Z klubem żegna się trener przygotowania motorycznego Michał Chmielewski, który swoją funkcję sprawował od czerwca 2017 roku. Nowym trenerem pełniącym funkcję, którą wykonywał Chmielewski będzie Jacek Piegza z AP Zagłębia Lubin. Kolejnym nowym członkiem w sztabie trenera Lewandowskiego będzie Ben van Deal. Obecny szef szkolenia AP Zagłębia, będzie asystentem trenera. Holender zostając asystentem nadal będzie pełnił swoją funkcję w Akademii.

Adrian Maa

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 4 =