CLJ U17: Zagłębie mistrzem jesieni!

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Zagłębie Lubin występujące w Centralnej Lidze Juniorów U17 pokonało Górnik Zabrze 3:0. Tym samym „Miedziowi” zapewnili sobie mistrzostwo rundy jesiennej!

Mecz z Górnikiem Zabrze był małym finałem w grupie C. Przed tym spotkaniem „Miedziowi” tracili dwa punkty do zabrzan. W niedzielne popołudnie Zagłębie pokonało swojego rywala 3:0. Dwie bramki zdobył Daniel Dudziński, jedno trafienie dołożył Patryk Kusztal.

W 14 meczach Zagłębie zdobyło 34 punkty. Na ten dorobek złożyło się 11 zwycięstw, jeden remis oraz 2 porażki. Lubinianie mogą pochwalić się zdecydowanie najlepszym bilansem bramkowym 47:8. Najlepszym strzelcem okazał się Patryk Kusztal, który zdobył 7 bramek. Warto też zwrócić uwagę, że w drużynie nie było jednego lidera jeżeli chodzi o zdobycze bramkowe. Cały dorobek rozłożył się równomiernie na kilku zawodników.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 13 =