Dobry mecz Jagiełły w młodzieżówce

0
fot. Mikołaj Olszewski

W rewanżowym spotkaniu barażowym o grę w młodzieżowych Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski U21 pokonała na wyjeździe Portugalię 3:1. Filip Jagiełło zagrał w tym spotkaniu 53 minuty. W tym czasie nasz środkowy pomocnik zapisał na swoim koncie asystę przy golu na 1:0 zdobytym przez Bielika a także kluczowe podanie przy akcji bramkowej Polaków na 3:0!

Pokonując Portugalię 3:1 Polacy zapewnili sobie awans na turniej finałowy, który zostanie rozegrany we Włoszech. Całe spotkanie z Portugalią na trybunach przesiedział Dominik Jończy, który aktualnie jest wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × one =