Filip Jagiełło zagrał w kadrze U21

0
fot. S. Puciato

Filip Jagiełło zaliczył kolejny występ w reprezentacji młodzieżowej prowadzonej przez Czesława Michniewicza. W meczu barażowym o awans do Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Portugalią nasz środkowy pomocnik pojawił się na boisku w 72. minucie. Polacy przegrali to spotkanie 0:1.

To był pierwszy mecz barażowy pomiędzy tymi drużynami. W Zabrzu Polacy ulegli Portugalii 0:1 i przed rewanżem znajdują się w trudnej sytuacji. Filip Jagiełło pojawił się na boisku w 72. minucie tego meczu zmieniając Sebastiana Szymańskiego. Mało brakowało, aby nasz wychowanek wpisał się na listę strzelców. Jego uderzenie z największym trudem obronił bramkarz gości. Kolejna szansa na występ Jagiełły z orzełkiem na piersi już za trzy dni. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane we wtorek (20.11) o godzinie 18:00.
Całe spotkanie z wysokości trybun oglądał Dominik Jończy.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen − five =