III Liga: Rezerwy pokonały Wartę!

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Rezerwy Zagłębia Lubin odniosły kolejne zwycięstwo w rozgrywkach III Ligi. Podopieczni Adama Buczka tym razem trzy punkty przywieźli z Gorzowa, gdzie pokonali miejscową Wartę 4:0.

To był drugi wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego dla podopiecznych Adama Buczka. Za pierwszym razem Zagłębie II Lubin musiało uznać wyższość Stilonu. Tym razem jednak lubinianie w pełni się zrehabilitowali. „Miedziowi” wbili rywalom aż cztery gole nie tracąc przy tym żadnej bramki. Łupem bramkowym podzielili się Jakub Tosik, Olaf Nowak, Łukasz Moneta oraz Eryk Sobków.

Dzięki temu zwycięstwu Zagłębie II Lubin awansowało na drugą pozycję w tabeli. Nasze rezerwy zdobyły 29 punktów w 14 spotkaniach. Kolejne spotkanie lubinianie rozegrają już w przyszłą sobotę. Do Lubina przyjedzie Piast Żmigród. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 na jednym z boisk Akademii Zagłębia.

Warta Gorzów Wielkopolski 0:4 Zagłębie II Lubin
Bramki: Tosik (30′), Nowak (46′), Moneta (48′), Sobków (68′).
Zagłębie II Lubin: Forenc – Borkowski, Tosik, Piątkowski, Żmijewski – Mazek (46′ Gołębiowski), Soszyński, Mucha, Żyra (57′ Siemaszko), Moneta (74′ Ryś) – Nowak (57′ Sobków).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − three =