Kolejne powołania naszych zawodników

0
fot. Mikołaj Olszewski

Trójka zawodników Zagłębia Lubin została powołona na listopadowe zgrupowania reprezentacji młodzieżowych. Łukasz Poręba, Bartosz Slisz i Serafin Szota będą mieli kolejną okazję zagrać w koszulce z orzełkiem na piersi.

Łukasz Poręba został powołany do reprezentacji U19 na turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany w dniach 14-20 listopada w Irlandii Północnej. Młodzi Polacy zagrają na tym turnieju z Irlandią Północną (14.11 o godz. 20:00), Kazachstanem (17.11 o godz. 15:00) i Serbią (20.11 o godz. 17:00).

Bartosz Slisz i grający na wypożyczeniu w Odrze Opole Serafin Szota otrzymali powołanie do reprezentacji U20 na spotkania Elite League z Portugalią (15.11 o godz. 18:00) oraz Ukrainą (19.11 o godz. 19:00). Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Portugalii. Mecz z naszymi wschodnimi sąsiadmi rozegrany zostanie na stadionie Podbeskidzia w Bielsku-Białej.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl