Krzysztof Jakubik arbitrem w meczu z Wisłą

0
fot. Mikołaj Olszewski

Krzysztof Jakubik z Siedlec będzie arbitrem głównym spotkania 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Zagłębiem Lubin. Sędziami liniowymi w tym spotkaniu będą Tomasz Niemirowski oraz Marcin Lisowski. Arbitrem technicznym będzie Albert Różycki natomiast za technologię VAR odpowiadać będą Piotr Lasyk i Marcin Borkowski.

Krzysztof Jakubik w tym sezonie nie prowadził jeszcze meczu z udziałem „Miedziowych”. W zeszłym sezonie ten arbiter prowadził trzy mecze z udziałem Zagłębia. Lubinianie dwukrotnie wygrywali i raz zremisowali. Co ciekawe jednym z tych wygranych meczów było spotkanie z Wisłą Kraków. W 6. kolejce poprzedniego sezonu Zagłębie wygrało 3:0 a bramki zdobywali Jarek Jach, Kuba Świerczok i Adam Buksa.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl