Paweł Gil arbitrem w meczu z Legią

0
fot. Mikołaj Olszewski

Paweł Gil z Lublina będzie arbitrem głównym niedzielnego meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa. Sędziami asystentami będą Konrad Sapela i Marcin Borkowski. Arbitrem technicznym będzie Wojciech Myć a za technologię VAR odpowiadali będą Paweł Raczkowski oraz Michał Obukowicz. Początek spotkania o godzinie 15:30.

W tym sezonie Paweł Gil prowadził już jedno spotkanie z udziałem Zagłębia Lubin. Było to starcie 3. kolejki, kiedy to „Miedziowi” ulegli w Gliwicach Piastowi 1:2.
Arbiter z Lublina prowadził w tym sezonie dwukrotnie starcia Legii Warszawa. W obu meczach padł remis.

Paweł Gil już raz prowadził mecz pomiędzy Legią i Zagłębiem. Na inaugurację sezonu 2009/2010 drużyna ze stolicy rozbiła „Miedziowych” 4:0.

Powiedzieć, że Paweł Gil nie jest szczęśliwym arbitrem dla Zagłębia to nic nie powiedzieć. W ostatnich 23 meczach Zagłębia, które prowadził ten arbiter lubinianie wygrali tylko trzy razy! Sześć spotkań zakończyło się remisem a 15 razy lepsi okazywali się nasi rywale.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 1 =