Paweł Raczkowski sędzią w meczu z Koroną

0
fot. Mikołaj Olszewski

Paweł Raczkowski z Warszawy będzie arbitrem głównym spotkania 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin a Koroną Kielce. Sędziami asystentami będą Michał Obukowicz oraz Michał Pierściński. Arbitrem technicznym będzie Paweł Horożaniecki. Za technologię VAR odpowiadać będą Zbigniew Dobrynin oraz Konrad Sapela. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 15:30.

Paweł Raczkowski w tym sezonie nie prowadził jeszcze spotkania z udziałem Zagłębia Lubin. Podobnie sprawa się ma ze spotkaniami z udziałem Korony Kielce.

W poprzednim sezonie ten arbiter dwukrotnie prowadził mecze Zagłębia. „Miedziowi” żadnego z tych spotkań nie wygrali. Nie zdobyli również gola.
Co ciekawe jednym ze spotkań było starcie w 1/4 finału Pucharu Polski pomiędzy Zagłebiem a właśnie Koroną. Kielczanie wygrali wtedy w Lubinie 1:0.

W sezonie 2012/2013 Paweł Raczkowski prowadził oba mecze pomiędzy Zagłębiem a Koroną. W obu starciach górą byli gospodarze. W Kielcach padł wynik 1:0. W Lubinie „Miedziowi” wygrali 2:1 po golach Rakowskiego i Błąda.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl