Poręba i Piątkowski zagrali w kadrze U19

0
fot. Mikołaj Olszewski

Łukasz Poręba i Kamil Piątkowski zagrali w dzisiejszym spotkaniu reprezentacji U19 przeciwko Kazachstanowi. Obaj nasi zawodnicy pojawili się na boisku w końcówce spotkania. 

Reprezentacja Polski U19 przebywa aktualnie w Irlandii Północnej, gdzie obywa się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy U19. W swoim pierwszym meczu Polacy zremisowali z gospodarzem imprezy 0:0. W tym spotkaniu nie zagrał żaden z naszych zawodników. W drugim spotkaniu z Kazachstanem zobaczyliśmy na boisku Łukasza Porębę oraz Kamila Piątkowskiego. Obaj pojawili się na boisku w 83. minucie meczu. Polacy wygrali to spotkanie 4:0. Dzięki temu zwycięstwu Polacy są liderami swojej grupy. Decydujące starcie będzie miało miejsce we wtorek (20.11). O godzinie 14:00 Polacy zmierzą się z rówieśnikami z Serbii. W tym samym czasie gospodarze turnieju zagrają z Kazachami.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × two =