U21: Dwójka powołana na baraże z Portugalią

1
fot. S. Puciato

Czesław Michniewicz powołał dwóch zawodników Zagłębia na barażowy dwumecz o awans do Młodzieżowych Mistrzostw Europy z Portugalią. Filip Jagiełło oraz wystepujący na wypożyczeniu w Podbeskidziu Bielsko-Biała Dominik Jończy znaleźli się w gronie powołanych.

Przed reprezentacją U21 najważniejsze spotkania w tym roku. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 16.11 o godz. 18:00 w Zabrzu. Rewanż będzie miał miejsce cztery dni później w Portugalii. Wśród powołanych znaleźli się Filip Jagiełło oraz Dominik Jończy. Nasz środkowy pomocnik w tych eliminacjach wystąpił czterokrotnie. W tych meczach zdobył jednego gola i zanotował jedną asystę.
Dominik Jończy wciąż czeka na swój premierowy występ w tych eliminacjach. W tym sezonie w barwach Podbeskidzia rozegrał 13 spotkań.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

  1. Jończy od meczu z Sandecją (23 września) zagrał w lidze 10 minut. 10 MINUT na potencjalne 540! Nawet gdyby nie zagrał w międzyczasie w Pucharze Polski (m.in. kompromitacja z Wisłą Sandomierz), to pewnie też dostałby powołanie, taka u nas bieda!