Wojciech Myć arbitrem w Sosnowcu

0
fot. Mikołaj Olszewski

Wojciech Myć z Lublina będzie arbitrem głównym niedzielnego starcia 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec a Zagłębiem Lubin. Sędziami liniowymi będą Marcin Boniek oraz Bartosz Heining. Arbitrem technicznym będzie Robert Marciniak a za system VAR odpowiadać będą Daniel Stefański oraz Jarosław Przybył.

Wojciech Myć nie prowadził jeszcze w tym sezonie żadnego meczu z udziałem „Miedziowych”.
Drużynie Zagłębia Sosnowiec gwizdał raz. Tamto spotkanie beniaminek Ekstraklasy przegrał 0:4 z Lechem Poznań.

Wojciech Myć w swojej karierze stawia dopiero pierwsze kroki w Ekstraklasie. Do tej pory prowadził 8 spotkań w najwyższej lidze. W tych spotkaniach padły 23 gole (śr. 2,87 gola na mecz). Arbiter pokazał 32 żółte kartki (śr. 4 na mecz) oraz 1 czerwoną kartkę (śr. 0,12 na mecz). Sędzia z Lublina podyktował też 4 rzuty karne (śr. 0,5 na mecz).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fourteen + 14 =