Ben van Dael: Nie byliśmy tak skoncentrowani, jak tydzień temu

0
fot. Mikołaj Olszewski

Przegrany 1:2 mecz z Cracovią na gorąco po meczu skomentowali trenerzy Michał Probierz i Ben van Dael. Holenderski trener lubinian przyznał, że w naszym zespole zabrakło między innymi koncentracji.

Michał Probierz (Cracovia): – To był mega ważny mecz. Zdobyliśmy tak na prawdę 4 punkty, bo Zagłębie to nasz bezpośredni rywal w walce o górną część tabeli. To może być na prawdę ważne zwycięstwo. Początek nie był najlepszy w naszym wykonaniu, Zagłębie podeszło agresywnie i mieliśmy zbyt dużo strat. Rozwiązanie znaleźliśmy w drugiej połowie, w której zdobyliśmy dwa gole i po raz kolejny odwróciliśmy losy spotkania. Dla mnie cichym bohaterem meczu był Michal Pesković, który uchronił nas przed utratą drugiej bramki i mogliśmy wrócić do gry. Zagłębie chyba trochę przysnęło w pewnym momencie, a my to wykorzystaliśmy.

Ben van Dael (Zagłębie Lubin): – Nie jestem szczęśliwy, myślę, że po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić 2 lub 3 do zera. Nie byliśmy jednak tak skoncentrowani, jak miało to miejsce przed tygodniem w meczu z Jagiellonią Białystok. Dzisiejszy mecz został w zasadzie rozstrzygnięty przez jeden moment. Widziałem przed chwilą powtórkę sytuacji z faulem Dominika Hładuna. Przeważnie nigdy nie oceniam pracy sędziów, dziś też się tego nie podejmę, ale jest to bardzo ciężkie. To właśnie historia tego spotkania, myślę, że powinniśmy ją zakończyć w pierwszej połowie.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × four =