Kibice Zagłębia nie chcą Kapelki w klubie

0
fot. Mikołaj Olszewski

W ostatnich dniach kibiców „Miedziowych” rozgrzał temat dołączenia Artura Kapelki do Zagłębia Lubin. O całej sprawie informowaliśmy >>>TUTAJ<<<. W związku z powyższym przeprowadziliśmy ankietę na facebooku oraz na twitterze. Wyniki nikogo nie zaskoczyły.

Zdecydowanie więcej ankietowanych mieliśmy na facebooku. Na nasze pytanie (Czy Artur Kapelko powinien dołączyć do Zagłębia Lubin) odpowiedziało ponad 1000 ankietowanych. Ponad 93% ankietowanych jest na „NIE”.

Czy Artur Kapelko powinien dołączyć do Zagłębia Lubin?

Opublikowany przez mkszaglebie.pl Czwartek, 29 listopada 2018

Podobnie sprawa się ma na naszym twitterze. Jedyna różnica jest taka, że na „NIE” zagłosowało 94% ankietowanych.

Wyniki tej ankiety są jednoznaczne. Kibice Zagłębia nie chcą swego rodzaju powtórki z rozrywki. Już raz mieliśmy taką sytuację w klubie (Dariusz Machiński) i chyba nikomu nie trzeba przypominać jak to się wtedy zakończyło.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl