Krzysztof Jakubik rozjemcą meczu w Białymstoku

0
fot. Mikołaj Olszewski

Krzysztof Jakubik z Siedlec będzie arbitrem głównym meczu pomiędzy Jagiellonią Białystok, a Zagłębiem Lubin. Arbitrami liniowymi będą Marcin Borkowski oraz Marcin Lisowski. Sędzia technicznym będzie Grzegorz Kawałko. Za technologię VAR odpowiadać będą Paweł Raczkowski i Michał Obukowicz. Mecz zostanie rozegrany w piątek o godzinie 20:30 w Białymstoku.

Arbiter z Siedlec w tym sezonie prowadził jedno spotkanie Zagłębia Lubin. Był to przegrany mecz wyjazdowy z Wisłą Kraków 3:2. W zeszłym sezonie ten arbiter prowadził trzy mecze z udziałem Zagłębia. Lubinianie dwukrotnie wygrywali i raz zremisowali.

 

Adrian Maa

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 2 =