Łukasz Poręba na dłużej w Zagłębiu!

fot. Zagłębie Lubin S.A.

Łukasz Poręba przedłużył swój kontrakt z Zagłębiem Lubin! Nasz wychowanek parafował nową umowę obowiązującą do czerwca 2022 roku.

Łukasz Poręba zagrał do tej pory trzykrotnie w pierwszej drużynie Zagłębia i zdobył jednego gola (w ostatnim meczu z Piastem Gliwice. Obie strony są bardzo zadowole z przedłużenia współpracy o czym mówią w krótkich wypowiedziach na oficjalnej stronie klubu:
-Bardzo się cieszę, że podpisałem nowy kontrakt. Jestem wychowankiem Zagłębia, a możliwość występowania w seniorskiej drużynie mojego klubu jest dla mnie spełnieniem dziecięcych marzeń. Będę ciężko pracował na to, aby na stałe zagościć w wyjściowej jedenastce i dawać swoją grą radość lubińskim kibicom. – powiedział Łukasz Poręba.

-Łukasz idealnie wpisuje się w hasło „Miedziowa Tożsamość”, które towarzyszy nam od początku trwającego sezonu. Jest młodym i zdolnym zawodnikiem, naszym wychowankiem, który coraz mocniej liczy się w walce o wyjściowy skład, czego efektem był ostatni mecz z Piastem Gliwice i piękna bramka. Życzę mu żeby dalej się rozwijał i żeby częściej wpisywał się na listę strzelców. – powiedział prezes Zagłębia Lubin Mateusz Dróżdż.

1 KOMENTARZ