Pierwsze ruchy kadrowe. Moneta odchodzi z Zagłębia

3
fot. Mikołaj Olszewski

Mamy pierwsze kadrowe decyzje w zimowym oknie transferowym. Z klubu po zakończeniu wypożyczenia z Legii Warszawa odchodzi pomocnik Łukasz Moneta.

Przez roczny pobyt w Lubinie Moneta był jedynie rezerwowym, w sezonie 18/19 zagrał w pierwszym zespole tylko 4 razy (90 minut w pamiętnym meczu z Huraganem Morąg w Pucharze Polski i 4 minuty w Ekstraklasie).

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

3 KOMENTARZE

  1. wiele sie dzialo „potencjalnie” w kierunku trenera itp.. a tu posucha… juz mysle przyzwyczailismy sie ze z glownego niewiele sie dowiemy bo cyt. „taka jes polityka klubu” alez do kursona jasnego, nie badzcie tacy jak oni… mnie i domyslam sie gro ludzi interesuje co sie planuje, dzieje itp., twiter u Was lezy i kwiczy, pitolicie sie z nagrodami „kto wytypuje”… zacnie… ale to malo… kurson jeszcze raz wspomne.. miejcie jaja… tyle sie dzieje w kazamatach.. moglibyscie cosik podziubac, podpisac, no chyba, ze macie dila z wlodarzami, no to wtedy sensu brak w funkcjonowaniu tego poratlu, badzcie cholera aktywni, bo mnie osobiscie wku***wia Wasza cisza… a nie wierze, ze sie nie dzieje….

    12
  2. Chłopak umiejętności może miał, skoro grał w Ruchu i młodzieżówce. Nie wiem, czemu u nas zupełnie nie odpalił – czy tylko z powodu zbyt dużej konkurencji? Szkoda, ale powodzenia w dalszej karierze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − seventeen =