Powstanie hala przy Stadionie!

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Takich informacji w sobotni poranek chyba nikt się nie spodziewał. Baza Akademii Zagłębia powiększy się o kolejny obiekt – halę sportową, w której będzie znajdowało się boisko piłkarskie wraz z szatniami oraz punktem gastronomicznym! 

Trzeba przyznać, że jeżeli czegoś brakowało Akademii Zagłębia to właśnie takiej hali. Budowa obiektu zostanie sfinalizowana przez KGHM oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Nowa hala będzie dwukondygacyjna. Będzie się w niej znajdowało boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 40 x 70 metrów, zaplecze szatniowo-sanitarne, strefę kibica wraz z trybuną, punkt gastronomiczny oraz muzeum. Prace mają rozpocząć się w lecie 2019 roku.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − one =