Wypożyczenie Kacpra Chodyny skrócone!

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Kacper Chodyna wraca do Zagłębia Lubin! „Miedziowi” skorzystali z opcji, aby skrócić wypożyczenie młodego skrzydłowego. Chodyna rozpocznie przygotowania do nowego sezonu z pierwszą drużyną Zagłębia.

Trzeba przyznać, że nie tak miało wyglądać wypożyczenie Chodyny do Bytovii. Chodyna praktycznie nie grał w barwach pierwszoligowca. Rozegrał raptem 5 spotkań z czego 3 to spotkania ligowe a pozostałe 2 to mecze w Pucharze Polski. W sumie uzbierało się zalediwe 122 minuty. Jest to główny powód, przez który Kacper wraca do Lubina o czym wprost mówi Michał Żewłakow na oficjalnej stronie klubu: -Gdy rozmawialiśmy z Bytovią Bytów o wypożyczeniu Kacpra Chodyny, liczyliśmy przede wszystkim na to, że nasz zawodnik będzie grał i zdobywał cenne doświadczenie. Niestety Kacper przegrał rywalizację z innymi i niezbyt często znajdował się w składzie, dlatego podjęliśmy decyzję o skróceniu wypożyczenia.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 − 2 =