Alan Czerwiński rozpocznie treningi z drużyną!

0
fot. Mikołaj Olszewski

Alan Czerwiński wrócił do pełnej dyspozycji! Prawy obrońca rozpocznie razem z resztą zespołu przygotowania do rundy wiosennej.

Zawodnik doznał ciężkiego urazu w trakcie meczu sparingowego z RB Lipsk. Diagnoza była bardzo zła: zerwane więzadło krzyżowe przednie. Sześć dni później Alan był już po zabiegu w rzymskiej klinice. Od tego momentu zawodnik ciężko pracował aby wrócić do pełnej sprawności. Początkowo pojawiały się głosy, że Czerwiński wróci na ostatnie kolejki rundy jesiennej. Prawy obrońca „Miedziowych” do gry wróci jednak po trzech miesiącach o czym poinformowała jego agencja menadżerska:

Alan witamy ponownie!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × two =