Filip Jagiełło na testach medycznych

1
fot. Mikołaj Olszewski

Filip Jagiełło opuścił zgrupowanie Zagłębia Lubin w tureckim Belek i udał się na testy medyczne do Włoch.

Wszystko wskazuje na to, że nasz wychowanek pójdzie śladem Krzysztofa Piątka i swoją zagraniczną przygodę rozpocznie we włoskiej CFC Genoa. Sprawa transferu nabiera tempa, gdyż okienko transferowe we Włoszech otwarte jest do 31 stycznia do godziny 20:00. Do jutra wszystko będzie jasne. Nie wiadomo jeszcze, czy „Fifi” przeniesie się do Włoch już teraz. Możliwe, że Jagiełło już jako zawodnik klubu z Włoch będzie wypożyczony do Zagłębia do końca sezonu (coś podobnego jak w przypadku Walukiewicza czy Żurkowskiego). Kwota ewentualnego transferu nie jest znana, ale Gazeta Wrocławska sugeruje, że może to być około 2 miliony euro.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + eight =