Filip Jagiełło przeniesie się do Włoch?

4
fot. Mikołaj Olszewski

Wszystko wskazuje na to, że Filip Jagiełło przeniesie się do włoskiej Serie A. Jak poinformował na twitterze Krzysztof Stanowski wychowankiem Zagłębia Lubin zainteresowana jest włoska Genoa.

Te informacje potwierdzają się również we włoskich mediach. Dziennikarz Sky Sports Italia Gianluca Di Marzio twierdzi, że Genoa chce wykupić Filipa Jagiełłę już teraz, ale najbliższe pół roku (kluczowe przed młodzieżowym EURO) spędziłby w Lubinie.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

  1. Taki news, hitowy transfer, kilka milionów euro, a tu zero komentarzy. Co się dzieje z tym portalem? Upada? Czy to jednak nasza społeczność kibicowska jest po prostu… nieobecna?

    Co do Filipa – wstrzymajmy się z gratulacjami do potwierdzenia transferu, choć te na pewno mu się należą. Wielkie brawa za to, że udało się mu wypromować oraz za postęp dokonany w naszych barwach! 🙂

    W październiku napisałem na Trybunę weszlo.com (http://weszlo.com/Trybuna/katastrofa-w-mlodziezowce-wina-trenera-pilkarzy-czy-mentalnosci/) artykuł o młodzieżowych piłkarzach naszej reprezentacji. Słowa „zawsze jest szansa, że jakiś działacz z kilkoma milionami euro do wydania akurat w Filipie Jagielle dostrzeże drugiego Zielińskiego. Dlatego (a także dla świętego spokoju, związanego z medialną nagonką) opłaca się na niego stawiać – choćby na boisku nie pokazywał wiele więcej od swoich starszych kolegów.” okazały się prorocze. 🙂