Gala MMA i K1 FEN w Lubinie. Bilety w sprzedaży

0
fot. FEN

12 stycznia w Lubinie w hali RCS odbędzie się 23 gala FEN. To gwarancja wieczoru pełnego emocji i świetnych walk w MMA oraz K-1. W walce wieczoru wystąpi Mateusz Rębecki, który po raz drugi będzie bronił pasa. Oprócz walki wieczoru zobaczymy także starcie mistrzowskie: Łukasz Pławecki VS Dominik Zadora oraz starcie w wadze ciężkiej: Marcin Zontek VS Marcin Sianos. Oprócz nich, w Lubinie wystąpią także inni zawodnicy: Wojciech Wierzbicki, Tymoteusz Łopaczyk czy też Eliasz Jankowski.

Pierwszą obronę pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kilogramów stoczy w Lubinie Łukasz Pławecki. „Boom Boom” podczas FEN 21 pokonał Wojciecha Wierzbickiego i dołożył kolejny skalp do swojej bogatej kariery sportowej. Zawodnik z Nowego Sącza w przeszłości zdobył między innymi Puchar Świata.

Podczas FEN 23 kibice zobaczą pojedynek w kategorii ciężkiej Marcina Zontka z Marcinem Sianosem. Pierwszy z zawodników to weteran polskiego MMA i jeden z najbardziej doświadczonych wojowników FEN. „Zonti” ma na swoim koncie już 7 pojedynków pod szyldem federacji, a w maju 2018 roku bez problemu rozprawił się z Tonim Valtonenem. Sianos natomiast efektownie zwyciężył z Mateuszem Duczmalem podczas FEN 18 i marzy o pasie mistrzowskim w kategorii ciężkiej. Zwycięstwo z Zontkiem ma być skokiem jakościowym w jego karierze.

– Zawsze miło wspominam gale, które miały miejsce w Lubinie. Nie przesadzę, jeżeli powiem, że za każdym razem tworzyliśmy na Dolnym Śląsku kapitalne widowisko. Tym razem będzie podobnie, bo zaoferujemy naszym fanom znakomitą rozpiskę walk. Nie mogę już doczekać się gali FEN 23 – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

KARTA WALK

Karta walk FEN 23:

Walka wieczoru:

70 kg, MMA: Mateusz Rębecki VS Daguir Imavov*

Karta główna:

120 kg, MMA: Marcin Zontek VS Marcin Sianos
77 kg, K-1: Łukasz Pławecki VS Dominik Zadora*
77 kg, MMA: Tymoteusz Łopaczyk VS Szymon Dusza
77 kg, K-1: Wojciech Wierzbicki VS Pawel Obozny
67 kg, K-1: Eliasz Jankowski VS Hubert Dylewski
70 kg, MMA: Łukasz Charzewski VS Adam Brzezowski
70 kg, K-1: Łukasz Kaczmarczyk VS Robert Rajewski

Karta wstępna:

77 kg, MMA: Kamil Kraska VS Mateusz Janur
61 kg, K-1: Bartosz Hassa VS Mariusz Lach
77 kg, K-1: Łukasz Kaleta VS Tomasz Zamysłowski

* stawką tych pojedynków będą pasy mistrzowskie federacji Fight Exclusive Night

BILETY

Materiał prasowy organizatora.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve + 16 =