Mateusz Matras w Górniku Zabrze

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Mateusz Matras najbliższe pół sezonu spędzi w Zabrzu, gdzie będzie reprezentował barwy miejscowego Górnika. “Górnicy” zdecydowali się na wypożyczenie z opcją wykupu.

27 latek w barwach Zagłębia rozegrał 13 spotkań, w których zdążył zarobić trzy żółte kartki i jedną bezpośrednią czerwoną. Większość tych spotkań “Matrix” zaczynał wchodząc z ławki rezerwowych.
Wypożyczenie do Górnika Zabrze wydaje się rozsądnym rozwiązaniem dla obu stron. Matras będzie miał szansę na większą liczbę spotkań na poziomie ekstraklasy. “Matrix” ma zwiększyć rywalizację w środku pola Górnika, gdzie w tym sezonie głównie grali Szymon Matuszek i Szymon Żurkowski. Mateusz może zagrać również na pozycji środkowego obrońcy.
Waszym zdaniem Matras w Górniku Zabrze stanie się piłkarzem pierwszego składu i wróci do Zagłębia jako zawodnik, który odbudował formę? Czy może wróci do Lubina jako gracz, który w Zabrzu furory nie zrobił? Swoimi spostrzeżeniami dzielcie się w komentarzach.

Adrian Maa

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve + twenty =