Nie będzie transferów do klubu?

11

Okres przygotowawczy trwa w najlepsze. Wszystkie drużyny szlifują formę przed początkiem rozgrywek. Do 8 lutego pozostało już tylko nieco ponad 3 tygodnie. Tymczasem transferów do klubu jak nie było, tak nie ma. Jak donosi Przegląd Sportowy wszystko rozbija się o pieniądze płynące z KGHM.

W pierwszej kolejności pojawiła się informacja o zredukowaniu finansowania o 4 miliony złotych. Artykuł przeszedł bez większego echa. Wszystko wskazuje jednak, że taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy. W dzisiejszym „Przeglądzie” czytamy, że prezes Mateusz Dróżdż będzie musiał walczyć o każdą złotówkę a cały proces może potrwać kilka dobrych tygodni. Chyba nie trzeba dodawać, że właśnie za te kilka tygodni okienko transferowe będzie zamknięte i zakontraktować będzie można jedynie zawodników bez klubu.

Wśród kibiców każdego klubu kultowe stało się twitterowe powiedzenie: „Gdzie są k**** transfery?!”. Wszystko wskazuje na to, że w tym okienku będziemy musieli obejść się smakiem.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

11 KOMENTARZE

 1. No i ch** no i cześć.
  Chludziński ma w dupie Zagłębie, i nie chodzi o to czy klubem zarządza Oscar Grau czy Dróżdż lub dyrektorem sportowym jest Fabio Paratici czy Żewłakow… jeżeli właściciel jest zlepkiem politycznych stanowisk, które trzeba rozdać…

  Przecież ta baba co się wypowiada w tym artykule:
  „Zależy nam, by utrzymywało wysoki poziom sportowy. Jesteśmy właścicielem klubu, a zarazem głównym sponsorem i w tym wypadku chodzi o tę drugą rolę. Dlatego chcę, żeby każda wydana złotówka zwróciła się w formie dobrej ekspozycji wizerunku sponsora – mówi nam Lidia Marcinkowska-Bartkowiak z KGHM, dyrektor naczelny ds. komunikacji.”

  Nie ma kompletnie pojęcia, o czym mówi…. jedyne, na czym się zna to na tańcu:
  http://www.danceoffnia.pl/index.php?page=onas&sekcja=kadra&typ=bio&id=90

  Do tego została zatrudniona po znajomości z Fundacji Republikańskiej….
  http://www.lubin.pl/kghm-dojenie-polskiej-miedzi-trwa/

  Więc jak ma być dobrze w tym klubie jak właściciel kompletnie ma w dupie to, co się dzieje, ponieważ ani nie jest z regionu, ani nie czuje klimatu i tak na prawdę to CAŁE ZAGŁĘBIE to mu chyba nie na rękę.

  19
  1
 2. Coraz gorzej się dzieje, dobrze że w końcówce trochę punktów ugrali i jest spora przewaga nad 2 ostatnimi drużynami, może doczołgają, ale nie zapowiada się dobrze, nawet Sosnowiec robi solidnie wzmocnienia. Na nowych piłkarzy kasy nie ma, transferów nie będzie, ale kolejny analityk do spraw transferowych ostatnio przyszedł. Chory klub. Swoją drogą jaką rolę w klubie odgrywa Żewłakow, bo przez kilka miesięcy było mówione że jego zadaniem będą zimowe wzmocnienia.

  5
  6
  • Mam nadzieje że twoje słowa ” jaką role odrywa w klubie MŻ” to nie jest jakiś zarzut do niego. Bo co ten biedny chłop może, albo kogo ma kupić jak np. nie ma kasy na to I usłyszał sorry Michał, ale teraz póki co to możesz sobie kupić Cole w Żabce, a nie piłkarzy do klubu, bo nie mamy pieniędzy, czekamy co powiedzą z KGHM-u. Wypożyczył Matrasa, wiec 30 tyś jego pensji zostaje w klubie, mam nadzieje że kolejni to Tosiu i Janoszka. Jak mamy nikogo nie kupować to chociaż niech grają młodzi. Chociaż, już ewentualne wypożyczenie Mazka mi się nie podoba.

   5
   2
   • btw. chce dodać że mam przeczucie że MŻ niedługo odejdzie z Zagłębia i po to jest zatrudniony ten Jarosław Gambala, bo szczerze nie rozumiem jego stanowiska w klubie, przy doświadczeniu MŻ jest on wręcz zbędny. Za cytatem ze strony klubu ” Zagłębiu Lubin będzie koordynował sprawy związane z transferami przychodzącymi i wychodzącymi, kontraktami, obserwacjami piłkarzy oraz organizacją pracy Pionu Sportowego.” – no dla mnie to wybitnie kompetencje dyrektora sportowego.

   • Nie jest zarzut tylko nie rozumiem po co przychodzi do klubu kolejny gość do pionu związanego z transferami, skoro i tak ma ich nie być a to przecież działka Żewłakowa.

  • Haha. Nie porównuj pensji J.G. do pensji porządnego piłkarza… Bo J.G. to w dwa lata tyle nie zarobi co dobry piłkarz w miesiąc bez dodatków …

   A najlepsze to Sosnowiec i mocne wzmocnienia… zbierają szrot co się nigdzie nie łapie…

   5
   1
 3. Niech napisza ze gowno bedzie a nie transfery ze blazenada a nie klub ze 8-16 to pozycja klubu a widzow to na koniec na stadionie to liczba 1500 w tym karnety. To smiech na sali a nie klub co roku lza jak psy o jakiejs walce o puchary a licza sie tylko przelewy na konto. Niech spadaja w pizdu i bedzie koniec tego klubu

  1
  1
 4. Ale tak naprawdę kogo nam potrzeba do kadry, są bramkarze, obrona, pomoc, atak( może tutaj przydałaby się dobra „9”), ale na tej pozycji,wywalasz kupę kasy za dobrego napastnika, albo niewiele i czekasz na farta, wypali- niewypali.Tylko najważniejsze niech wszyscy zapierd… na boisku.

  10
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 + nine =