Oficjalnie: Patryk Grychtolik w GKS-ie Katowice

0
fot. Zagłębie Lubin S.A.

Patryk Grychtolik został nowym zawodnikiem GKS-u Katowice. Zawodnik do tej pory występował głównie w drużynie Zagłębia występującej w Centralnej Lidze Juniorów.

Grychtolik z pierwszoligowcem podpisał kontrakt na dwa i pół roku. Zawodnik przekonał do siebie sztab GKS-u Katowice podczas testów. Pierwszy raz trenował z nowym zespołem w grudniu. W nowym roku zostałzaproszony ponownie.

Transfery na linii Zagłębie Lubin -> GKS Katowice nie są niczym nowym. Na Śląsk przenosili się chociażby Adrian Błąd, Arek Woźniak, Konrad Andrzejczak czy Eryk Sobków. W drugą stronę powędrował Alan Czerwiński.

Powodzenia Patryk!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 + 8 =