Oficjalnie: Paweł Żyra wypożyczony do Chojniczanki

0
fot. www.mkschojniczanka.pl

Zgodnie ze wcześniejszymi doniesieniami Paweł Żyra został wypożyczony do Chojniczanki Chojnice do końca sezonu. 

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia. Paweł Żyra najbliższe pół roku spędzi w I Lidze. Reprezentował będzie barwy Chojniczanki Chojnice. Jak stwierdził Michał Żewłakow na łamach oficjalnej strony klubu: -Wypożyczenie Pawła Żyry do pierwszej ligi ma pomóc temu zawodnikowi w wykonaniu kolejnego kroku naprzód. W Chojniczance Chojnice będzie mu zdecydowanie łatwiej o grę, co pozwoli zawodnikowi na zebranie cennego doświadczenia. Paweł ma przede wszystkim zbierać minuty i doświadczenie, więc klub zabezpieczył się na wypadek, gdyby piłkarz na boiskach pierwszej ligi nie grał.

20-letni Żyra rzadko występował w pierwszej drużynie Zagłębia. Do tej pory rozegrał zaledwie 18 spotkań (w latach 2015-2018). W zespole z Chojnic będzie miał okazję do częstszych występów.

Powodzenia „Żyrka”!

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 + 16 =