Olaf Nowak wypożyczony do Sosnowca

4
fot. Perfect Sport Promotion

Olan Nowak został wypożyczony do Zagłębia Sosnowiec. Nasz młody napastnik będzie reprezentował barwy drużyny z Sosnowca przez najbliższe poł roku.

W tym sezonie Nowak nie doczekał się szansy w pierwszej drużynie mimo problemów z napastnikami w lubińskim zespole. W tym sezonie rozegrał 15 spotkań w III Lidze, w których zdobył 9 bramek.

Energo Kontrol - partner strategiczny mkszaglebie.pl

4 KOMENTARZE

 1. Nigdy nie zrozumiem ruchów transferów tego klubu. Kolejny rok inne drużyny już po pierwszych transferach jeszcze przed pierwszym treningiem, a tu za pewne na tydzień przed pierwszym meczem przyjdzie szrot. Po co wypożyczać 20 latka ? W tym wieku to już powinno być wiadome czy coś z niego będzie i wstawiać go do składu albo po prostu sprzedać. Dramat.

  1
  5
   • A nie możesz napisać metorycznego komentarza? Musisz używać takich zwrotów jak „sklejka politycznych debili”?

    Wcale nie powinieneś się dziwić. KGHM nie ma w dupie Zagłębia, jak ty to określiłeś. To po prostu nie jest instytucja charytatywna! Z jakiej racji mają łożyć co roku na budżet rzędu 30 milionów? Jakie mają z tego korzyści? W ciągu 10 lat Zagłębie osiągnęło 1, słownie JEDEN sukces. Wszystkie poprzednie lata to marna egzystencja w marazmie i kompromitowania tego klubu. Antyreklama! Wystarczy popatrzeć na inne kluby że znacznie mniejszymi budżetami, które osiągają sukcesy znacznie częściej niż raz na 10 lat, a na pewno nie babrają się co roku w w dolnej ósemce.

 2. Co do transferu – szkoda, że sztab boi się postawić na tego chłopaka. Statystyki ma bardzo dobre, podobne co swego czasu Piątek, ale on dostał od nas poważną szansę i ją wykorzystał – gdyby jednak był wyłącznie wypożyczany po Stomilach i Bytoviach, to dziś przy dobrych wiatrach byłby drugim napastnikiem w jakimś Piaście Gliwice.

  No ale nic, mimo wszystko to dobry ruch, lepszy niż dalsze ogrywanie w rezerwach. Gdyby faktycznie mógł tam chociaż regularnie wchodzić z ławki, to już byłoby świetnie. Liczę, że ustrzeli kilka bramek, wróci i wywalczy miejsce w pierwszym składzie! Powodzenia, Olaf!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 6 =